dağ dalak otu

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dağ dalak otu" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dağ dalak otu" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dağ dalak otu nedir, dağ dalak otu ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dağ dalak otu nedir? dağ dalak otu ne demek, dağ dalak otu eş anlamlısı, dağ dalak otu anlamı, dağ dalak otu açıklaması, dağ dalak otu ile ilgili bilgi, dağ dalak otu kelimesinin anlamı, dağ dalak otu hakkında bilgi, dağ dalak otu kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dağ dalak otu sözcüğü ne anlama gelmektedir, dağ dalak otu kelimesinin eş anlamlısı, dağ dalak otu wikipedia, dağ dalak otu sözcüğünün eş anlamlıları...

dağ dalak otu nedir? dağ dalak otu ne demek?
1. isim, bitki bilimi yüksekliği 5-10 santimetre olan, yere yatık ve çiçekleri soluk sarı renkli bir tür dalak otu (teucrium montana)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık