dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için nedir, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için nedir? dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için ne demek, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için eş anlamlısı, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için anlamı, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için açıklaması, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için ile ilgili bilgi, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için kelimesinin anlamı, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için hakkında bilgi, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için sözcüğü ne anlama gelmektedir, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için kelimesinin eş anlamlısı, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için wikipedia, dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için sözcüğünün eş anlamlıları...

dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için nedir? dağ başına harman yapma, savurursun yel için, sel önüne değirmen yapma, öğütürsün el için ne demek?
1. "yapacağın iyi bir işi, sonunu hesaplamadan yapma" anlamında kullanılan bir söz


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık