cenazeyi kaldırmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cenazeyi kaldırmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cenazeyi kaldırmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cenazeyi kaldırmak nedir, cenazeyi kaldırmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cenazeyi kaldırmak nedir? cenazeyi kaldırmak ne demek, cenazeyi kaldırmak eş anlamlısı, cenazeyi kaldırmak anlamı, cenazeyi kaldırmak açıklaması, cenazeyi kaldırmak ile ilgili bilgi, cenazeyi kaldırmak kelimesinin anlamı, cenazeyi kaldırmak hakkında bilgi, cenazeyi kaldırmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cenazeyi kaldırmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, cenazeyi kaldırmak kelimesinin eş anlamlısı, cenazeyi kaldırmak wikipedia, cenazeyi kaldırmak sözcüğünün eş anlamlıları...

cenazeyi kaldırmak nedir? cenazeyi kaldırmak ne demek?
1. ölüyü gömmek üzere götürmek
2. ölüyü gömmek
"evden iki sene içinde üç cenaze çıkmıştı." - p. safa
3. mecaz ortada kalan bir işi bitirmek


cenazeyi kaldırmak kelimesi geçen yazılar

beldibi, kaş
ısıtılan su ile erkek cenazeyi erkek, kadın cenazeyi de kadın yıkar. dönüşmüş bazı âdetleri değiştirmek ve kaldırmak da uzun zaman gerektirmektedir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık