cemaziyelevvelini bilmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cemaziyelevvelini bilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cemaziyelevvelini bilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cemaziyelevvelini bilmek nedir, cemaziyelevvelini bilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cemaziyelevvelini bilmek nedir? cemaziyelevvelini bilmek ne demek, cemaziyelevvelini bilmek eş anlamlısı, cemaziyelevvelini bilmek anlamı, cemaziyelevvelini bilmek açıklaması, cemaziyelevvelini bilmek ile ilgili bilgi, cemaziyelevvelini bilmek kelimesinin anlamı, cemaziyelevvelini bilmek hakkında bilgi, cemaziyelevvelini bilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cemaziyelevvelini bilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, cemaziyelevvelini bilmek kelimesinin eş anlamlısı, cemaziyelevvelini bilmek wikipedia, cemaziyelevvelini bilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

cemaziyelevvelini bilmek nedir? cemaziyelevvelini bilmek ne demek?
1. bir kimsenin herkesçe bilinmeyen, geçmişteki her türlü yönünü veya kötü durumunu bilmek


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık