cemadat

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cemadat" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cemadat" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cemadat nedir, cemadat ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cemadat nedir? cemadat ne demek, cemadat eş anlamlısı, cemadat anlamı, cemadat açıklaması, cemadat ile ilgili bilgi, cemadat kelimesinin anlamı, cemadat hakkında bilgi, cemadat kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cemadat sözcüğü ne anlama gelmektedir, cemadat kelimesinin eş anlamlısı, cemadat wikipedia, cemadat sözcüğünün eş anlamlıları...

cemadat nedir? cemadat ne demek?
1. isim, eskimiş cansızlar, cansız varlıklar


cemadat kelimesi geçen yazılar

ihvan-ı safa
madenler, bitkiler ve hayvanlar -cemâdât, nebâtât ve hayvanât-, evrende bulunan bütün varlık türlerinin toplandığı üç büyük bölümdür.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık