Çelik

çelik anlamı ,arçelik firmasının geliştirdiği delikanlı robot. evlendikten sonra çok bozuldu, arkadaş ortamını terk etti, artık teklamlara...

1. arçelik firmasının geliştirdiği delikanlı robot. evlendikten sonra çok bozuldu, arkadaş ortamını terk etti, artık teklamlara tek çıkmıyor.
2. asıl adı "çelik erişçi" olan türk pop müziği sanatçısıdır. doğum tarihi 12 mayıs 1966´dır. gençlik yıllarında izel-çelik-ercan üçlüsü olarak çıkış yapıp sonra grup dağılmıştır.
3. bir bitkinin yaprak yada gövdesinden bir dalını alıp aynı türden yeni bir bitki üretilir. bitki gövdesinden alınan bu parçaya çelik denir. genelde asma, kavak, gül gibi bitkilerde bu yöntem sıklıkla kullanılır. bu yöntemin adına da "çelikleme" denir.
4. demirin karbonla alaşımından meydana gelen sert bir maddedir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık