cehennemin dibine gitmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cehennemin dibine gitmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cehennemin dibine gitmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cehennemin dibine gitmek nedir, cehennemin dibine gitmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cehennemin dibine gitmek nedir? cehennemin dibine gitmek ne demek, cehennemin dibine gitmek eş anlamlısı, cehennemin dibine gitmek anlamı, cehennemin dibine gitmek açıklaması, cehennemin dibine gitmek ile ilgili bilgi, cehennemin dibine gitmek kelimesinin anlamı, cehennemin dibine gitmek hakkında bilgi, cehennemin dibine gitmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cehennemin dibine gitmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, cehennemin dibine gitmek kelimesinin eş anlamlısı, cehennemin dibine gitmek wikipedia, cehennemin dibine gitmek sözcüğünün eş anlamlıları...

cehennemin dibine gitmek nedir? cehennemin dibine gitmek ne demek?
1. kızılan bir kimse defolup gitmek
"cennet, cehennem, ahiret, ebedî hayat hayallerine bir daha dönmesine imkân yoktu." - r. n. güntekin


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık