cehennemi boylamak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cehennemi boylamak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cehennemi boylamak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cehennemi boylamak nedir, cehennemi boylamak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cehennemi boylamak nedir? cehennemi boylamak ne demek, cehennemi boylamak eş anlamlısı, cehennemi boylamak anlamı, cehennemi boylamak açıklaması, cehennemi boylamak ile ilgili bilgi, cehennemi boylamak kelimesinin anlamı, cehennemi boylamak hakkında bilgi, cehennemi boylamak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cehennemi boylamak sözcüğü ne anlama gelmektedir, cehennemi boylamak kelimesinin eş anlamlısı, cehennemi boylamak wikipedia, cehennemi boylamak sözcüğünün eş anlamlıları...

cehennemi boylamak nedir? cehennemi boylamak ne demek?
1. sevilmeyen bir kimse ölmek
"cennet, cehennem, ahiret, ebedî hayat hayallerine bir daha dönmesine imkân yoktu." - r. n. güntekin


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık