cehennem kütüğü

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cehennem kütüğü" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cehennem kütüğü" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cehennem kütüğü nedir, cehennem kütüğü ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cehennem kütüğü nedir? cehennem kütüğü ne demek, cehennem kütüğü eş anlamlısı, cehennem kütüğü anlamı, cehennem kütüğü açıklaması, cehennem kütüğü ile ilgili bilgi, cehennem kütüğü kelimesinin anlamı, cehennem kütüğü hakkında bilgi, cehennem kütüğü kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cehennem kütüğü sözcüğü ne anlama gelmektedir, cehennem kütüğü kelimesinin eş anlamlısı, cehennem kütüğü wikipedia, cehennem kütüğü sözcüğünün eş anlamlıları...

cehennem kütüğü nedir? cehennem kütüğü ne demek?
1. isim, mecaz cehennemde yanmaya yaraşır kimse


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık