cefaya katlanmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cefaya katlanmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cefaya katlanmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cefaya katlanmak nedir, cefaya katlanmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cefaya katlanmak nedir? cefaya katlanmak ne demek, cefaya katlanmak eş anlamlısı, cefaya katlanmak anlamı, cefaya katlanmak açıklaması, cefaya katlanmak ile ilgili bilgi, cefaya katlanmak kelimesinin anlamı, cefaya katlanmak hakkında bilgi, cefaya katlanmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cefaya katlanmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, cefaya katlanmak kelimesinin eş anlamlısı, cefaya katlanmak wikipedia, cefaya katlanmak sözcüğünün eş anlamlıları...

cefaya katlanmak nedir? cefaya katlanmak ne demek?
1. zulme tahammül etmek
"esirlikte ve cefada, millet ruhunu tavlandıran bir sır olduğuna o akşam inandım." - r. e. ünaydın


cefaya katlanmak kelimesi geçen yazılar

ankara tarihi
sonra ordan geri yollanmıştır ve o,kardeşi ve birçok yandaşı ölüme yollanmadan önce birçok sorgu ve cefaya katlanmak zorunda bırakılmışlardır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık