cefakeş

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cefakeş" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cefakeş" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cefakeş nedir, cefakeş ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cefakeş nedir? cefakeş ne demek, cefakeş eş anlamlısı, cefakeş anlamı, cefakeş açıklaması, cefakeş ile ilgili bilgi, cefakeş kelimesinin anlamı, cefakeş hakkında bilgi, cefakeş kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cefakeş sözcüğü ne anlama gelmektedir, cefakeş kelimesinin eş anlamlısı, cefakeş wikipedia, cefakeş sözcüğünün eş anlamlıları...

cefakeş nedir? cefakeş ne demek?
1. sıfat, eskimiş cefa çeken, sıkıntıya katlanan
"bu, cefakeş bir işçi kadının hikâyesiydi." - y. k. karaosmanoğlu


cefakeş kelimesi geçen yazılar

evangelinos misailidis
halinde rum harfleriyle yayımlanan temaşa-i dünya ve cefakar ü cefakeş adlı eseri türkçenin seyahat-macera türündeki ilk romanı sayılabilir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık