cefa çekmek (veya görmek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cefa çekmek (veya görmek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cefa çekmek (veya görmek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cefa çekmek (veya görmek) nedir, cefa çekmek (veya görmek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cefa çekmek (veya görmek) nedir? cefa çekmek (veya görmek) ne demek, cefa çekmek (veya görmek) eş anlamlısı, cefa çekmek (veya görmek) anlamı, cefa çekmek (veya görmek) açıklaması, cefa çekmek (veya görmek) ile ilgili bilgi, cefa çekmek (veya görmek) kelimesinin anlamı, cefa çekmek (veya görmek) hakkında bilgi, cefa çekmek (veya görmek) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cefa çekmek (veya görmek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, cefa çekmek (veya görmek) kelimesinin eş anlamlısı, cefa çekmek (veya görmek) wikipedia, cefa çekmek (veya görmek) sözcüğünün eş anlamlıları...

cefa çekmek (veya görmek nedir? cefa çekmek (veya görmek) ne demek?)
1. zulüm görmek
"esirlikte ve cefada, millet ruhunu tavlandıran bir sır olduğuna o akşam inandım." - r. e. ünaydın


cefa çekmek (veya görmek kelimesi geçen yazılar)

imam mehdi
dikkatini üzerine çekmek için ögrenen kimseyi allah, cehenneme sokar.” ulasmak- ve ziyadesi -daha fazlası, allah’ın cemalini görmek- vardır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık