ceddine (veya yedi ceddine) lanet

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ceddine (veya yedi ceddine) lanet" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ceddine (veya yedi ceddine) lanet" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ceddine (veya yedi ceddine) lanet nedir, ceddine (veya yedi ceddine) lanet ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ceddine (veya yedi ceddine) lanet nedir? ceddine (veya yedi ceddine) lanet ne demek, ceddine (veya yedi ceddine) lanet eş anlamlısı, ceddine (veya yedi ceddine) lanet anlamı, ceddine (veya yedi ceddine) lanet açıklaması, ceddine (veya yedi ceddine) lanet ile ilgili bilgi, ceddine (veya yedi ceddine) lanet kelimesinin anlamı, ceddine (veya yedi ceddine) lanet hakkında bilgi, ceddine (veya yedi ceddine) lanet kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ceddine (veya yedi ceddine) lanet sözcüğü ne anlama gelmektedir, ceddine (veya yedi ceddine) lanet kelimesinin eş anlamlısı, ceddine (veya yedi ceddine) lanet wikipedia, ceddine (veya yedi ceddine) lanet sözcüğünün eş anlamlıları...

ceddine (veya yedi ceddine lanet nedir? ceddine (veya yedi ceddine) lanet ne demek?)
1. "soyun sopunla birlikte tanrı cezanızı versin!" anlamında kullanılan bir ilenme sözü
"nice yıl, cetlerimiz kökleşerek bir yerde, manevi varlığının resmini çizmiş havaya." - y. k. beyatlı


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık