cebrî yürüyüş

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "cebrî yürüyüş" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."cebrî yürüyüş" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

cebrî yürüyüş nedir, cebrî yürüyüş ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

cebrî yürüyüş nedir? cebrî yürüyüş ne demek, cebrî yürüyüş eş anlamlısı, cebrî yürüyüş anlamı, cebrî yürüyüş açıklaması, cebrî yürüyüş ile ilgili bilgi, cebrî yürüyüş kelimesinin anlamı, cebrî yürüyüş hakkında bilgi, cebrî yürüyüş kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, cebrî yürüyüş sözcüğü ne anlama gelmektedir, cebrî yürüyüş kelimesinin eş anlamlısı, cebrî yürüyüş wikipedia, cebrî yürüyüş sözcüğünün eş anlamlıları...

cebrî yürüyüş nedir? cebrî yürüyüş ne demek?
1. isim, askerlik bir yere kuvvet yetiştirmek veya düşmandan önce varmak için yapılan hızlı yürüyüş


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık