carcur

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "carcur" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."carcur" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

carcur nedir, carcur ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

carcur nedir? carcur ne demek, carcur eş anlamlısı, carcur anlamı, carcur açıklaması, carcur ile ilgili bilgi, carcur kelimesinin anlamı, carcur hakkında bilgi, carcur kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, carcur sözcüğü ne anlama gelmektedir, carcur kelimesinin eş anlamlısı, carcur wikipedia, carcur sözcüğünün eş anlamlıları...

carcur nedir? carcur ne demek?
1. zarf "gelişigüzel konuşmak" anlamındaki carcur etmek deyiminde geçen bir söz

1. isim, halk ağzında fermuar

carcur eş anlamlısı
fermuar

carcur kelimesi geçen yazılar

çamlıca, selendi
cumhuriyet döneminde ise ellerideki mal ve mülklerini satarak çarçur etmişlerdir. bu nedenle, köyün önceki adı köleköy diye bilinir.

üçdere, muş
çarçur etme”:müsrüflük yapma ” behemt düştüm”:mecalsiz düşmek. ” cazu bire”:yağcılık yapan ” çort çort konişme”:densiz konuşan ”

ıı. isaakios angelos
kiliselere çok masraf gerektiren bina ekleri yapılmasıyla ve başkent kiliselerine çok pahalı kilise eşyası sağlanması suretiyle çarçur edilmiştir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık