Büyük Balık filmi

büyük balık filminin orjinal ismi big fish büyük balık özeti, konusu, oyuncuları, yönetmeni, yorumları ve hakkındaki tüm bilgiler

büyük balık - big fish

dram,fantastik,macera türünde bir filmdir. filmin yönetmeni tim burton senaristi john august 2003 - abd yapımı bir film izleyeceksiniz. film 125dk sürmektedir.

büyük balık filmi konusu
william, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar.<br /> babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.

büyük balık filmi oyuncuları ve büyük balık kadrosu
ewan mcgregor,albert finney,marion cotillard,jessica lange,helena bonham carter,bevin kaye,savanna james,charles mclawhorn,sallie hedrick,morgan grace jarrett,joseph humphrey,darrell vanterpool,grayson stone,perry walston,arlene tai,hailey anne nelson,ada tai,russell hodgkinson,zach hanner,joanne pankow,john lowell,james deforest parker,don young,jake brake,c. alan rawlins,michael garnet stewart,edward aldag,barry c. harvard,vincent j. ybiernas,metz duites,john fugate,cathy berry,karlos walkes,jacob radford,howard houston jr.,lawrence sykkmon,jeff campbell,george mcarthur,karla droege,zac gardner,deep roy,missi pyle,billy crudup,danny devito,alison lohman,daniel wallace,greg hohn,jayne morgan,david ramsey,bonnie johnson,frank hoyt taylor,r. keith harris,billy redden,trevor gagnon,miley cyrus,matthew mcgrory,david denman,robert guillaume,loudon wainwright ııı,devid denman,steve buscemi,jacob williams (i)


yapımcılığını bruce cohen,richard d. zanuck,dan jinks yapmıştır. filmin diğer adı big fish

 

(↓) resim için tıklayınız (↓)


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık