buharlaşıvermek

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "buharlaşıvermek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."buharlaşıvermek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

buharlaşıvermek nedir, buharlaşıvermek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

buharlaşıvermek nedir? buharlaşıvermek ne demek, buharlaşıvermek eş anlamlısı, buharlaşıvermek anlamı, buharlaşıvermek açıklaması, buharlaşıvermek ile ilgili bilgi, buharlaşıvermek kelimesinin anlamı, buharlaşıvermek hakkında bilgi, buharlaşıvermek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, buharlaşıvermek sözcüğü ne anlama gelmektedir, buharlaşıvermek kelimesinin eş anlamlısı, buharlaşıvermek wikipedia, buharlaşıvermek sözcüğünün eş anlamlıları...

buharlaşıvermek nedir? buharlaşıvermek ne demek?
buharlaşıvermek
kelime türü : nsz (buharlaşıvermek)
1. nsz çabucak buharlaşmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık