başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) nedir, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) nedir? başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) ne demek, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) eş anlamlısı, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) anlamı, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) açıklaması, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) ile ilgili bilgi, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) kelimesinin anlamı, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) hakkında bilgi, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) sözcüğü ne anlama gelmektedir, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) kelimesinin eş anlamlısı, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) wikipedia, başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) sözcüğünün eş anlamlıları...

başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak nedir? başından büyük işlere girişmek (veya kalkışmak) ne demek?)
1. gücünün üstünde olan işlere kalkışmak
"sağ elinin çevik bir hareketiyle başındaki tülbendi çekip aldı." - n. cumalı


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık