başında torbası eksik

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "başında torbası eksik" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."başında torbası eksik" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

başında torbası eksik nedir, başında torbası eksik ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

başında torbası eksik nedir? başında torbası eksik ne demek, başında torbası eksik eş anlamlısı, başında torbası eksik anlamı, başında torbası eksik açıklaması, başında torbası eksik ile ilgili bilgi, başında torbası eksik kelimesinin anlamı, başında torbası eksik hakkında bilgi, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sözcüğü ne anlama gelmektedir, başında torbası eksik kelimesinin eş anlamlısı, başında torbası eksik wikipedia, başında torbası eksik sözcüğünün eş anlamlıları.

“hayvan” anlamında söylenir.
"öyle biri ki, başında torbası eksik, sözden anlamıyor"

yanında durup gözetlemek:
"birkaç fukara köylü sabaha kadar cenazenin başında bekleyerek kur'an okudular." - halikarnas balıkçısı

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık