başında paralansın

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "başında paralansın" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."başında paralansın" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

başında paralansın nedir, başında paralansın ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

başında paralansın nedir? başında paralansın ne demek, başında paralansın eş anlamlısı, başında paralansın anlamı, başında paralansın açıklaması, başında paralansın ile ilgili bilgi, başında paralansın kelimesinin anlamı, başında paralansın hakkında bilgi, başında paralansın kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, başında paralansın sözcüğü ne anlama gelmektedir, başında paralansın kelimesinin eş anlamlısı, başında paralansın wikipedia, başında paralansın sözcüğünün eş anlamlıları...

yapılan bir iyilik baş kakıncı yapıldığında, artık o iyiliğin istenmediğini belirtmek için söylenen bir ilenç.

“başında paralansın” deyimi, yapılan bir iyilik çok söylendiğinde o iyiliğin artık istenmediğini belirtmek için söylenen bir sözdür.

daha iyi anlamak için deyimi örnek cümle içinde kullanalım:  

-yaptığın işleri başımda paralayıp durma.    

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık