başa gelmeyince bilinmez

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "başa gelmeyince bilinmez" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."başa gelmeyince bilinmez" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

başa gelmeyince bilinmez nedir, başa gelmeyince bilinmez ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

başa gelmeyince bilinmez nedir? başa gelmeyince bilinmez ne demek, eş anlamlısı, başa gelmeyince bilinmez anlamı, başa gelmeyince bilinmez açıklaması, bilinmez kelimesinin anlamı, başa gelmeyince bilinmez hakkında bilgi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, başa gelmeyince bilinmez sözcüğü ne anlama gelmektedir, başa gelmeyince bilinmez kelimesinin eş anlamlısı, başa gelmeyince bilinmez wikipedia, başa gelmeyince bilinmez sözcüğünün eş anlamlıları...

başa gelmeyince bilinmez başa gelmeyince bilinmez

[1] başkasının uğradığı bir yıkımın ne kadar acı olduğunu, başımıza böyle bir felaket gelmeyince, gereği gibi anlayamayız.
kaynakça
aksoy, ömer asım (1995). atasözleri ve deyimler sözlüğü 2 deyimler sözlüğü. istanbul: inkılâp kitabevi. ısbn 975-10-0128-5.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık