başa baş gelmek (veya kalmak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "başa baş gelmek (veya kalmak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."başa baş gelmek (veya kalmak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

başa baş gelmek (veya kalmak) nedir, başa baş gelmek (veya kalmak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

başa baş gelmek (veya kalmak) nedir? başa baş gelmek (veya kalmak) ne demek, başa baş gelmek (veya kalmak) eş anlamlısı, başa baş gelmek (veya kalmak) anlamı, başa baş gelmek (veya kalmak) açıklaması, başa baş gelmek (veya kalmak) ile ilgili bilgi, başa baş gelmek (veya kalmak) kelimesinin anlamı, başa baş gelmek (veya kalmak) hakkında bilgi, başa baş gelmek (veya kalmak) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, başa baş gelmek (veya kalmak) sözcüğü ne anlama gelmektedir, başa baş gelmek (veya kalmak) kelimesinin eş anlamlısı, başa baş gelmek (veya kalmak) wikipedia, başa baş gelmek (veya kalmak) sözcüğünün eş anlamlıları...

başa baş gelmek (veya kalmak nedir? başa baş gelmek (veya kalmak) ne demek?)
1. eşit olmak, denk olmak
2. berabere kalmak
"bu iki güreşçi başa baş güreştiler."

başa baş gelmek (veya kalmak kelimesi geçen yazılar)

aşağıçaybelen, bayat
-küçük baş hayvanlara takılan ve değişik sesleri ortasındaki dille kültür : başa çıkmak : üstesinden gelmek sempati duymak. benzi sararmak :

denizcilik terimleri
baş bodoslama : omurganın baş tarafından teknenin başını meydana ruba etmek : yelkenle rüzgarı başa alarak tekneyi geriletmek:

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık