baş yastığı baş derdini bilmez

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "baş yastığı baş derdini bilmez" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."baş yastığı baş derdini bilmez" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

baş yastığı baş derdini bilmez nedir, baş yastığı baş derdini bilmez ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

baş yastığı baş derdini bilmez nedir? baş yastığı baş derdini bilmez ne demek, baş yastığı baş derdini bilmez eş anlamlısı anlamı, açıklaması, baş yastığı baş derdini bilmez ile ilgili bilgi, baş yastığı baş derdini bilmez kelimesinin anlamı, baş yastığı baş derdini bilmez hakkında bilgi kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sözcüğü ne anlama gelmektedir, baş yastığı baş derdini bilmez kelimesinin eş anlamlısı, baş yastığı baş derdini bilmez wikipedia, baş yastığı baş derdini bilmez sözcüğünün eş anlamlıları...

atasözü
baş yastığı baş derdini bilmez baş yastığı baş derdini bilmez

[1] insan derdi içindedir. en yakını bile onu anlamaz.
kaynakça
aksoy, ömer asım (1995). atasözleri ve deyimler sözlüğü 2 deyimler sözlüğü. istanbul: inkılâp kitabevi. ısbn 975-10-0128-5.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık