bağımlılaşabilmek

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "bağımlılaşabilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."bağımlılaşabilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

bağımlılaşabilmek nedir, bağımlılaşabilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

bağımlılaşabilmek nedir? bağımlılaşabilmek ne demek, bağımlılaşabilmek eş anlamlısı, bağımlılaşabilmek anlamı, bağımlılaşabilmek açıklaması, bağımlılaşabilmek ile ilgili bilgi, bağımlılaşabilmek kelimesinin anlamı, bağımlılaşabilmek hakkında bilgi, bağımlılaşabilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, bağımlılaşabilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, bağımlılaşabilmek kelimesinin eş anlamlısı, bağımlılaşabilmek wikipedia, bağımlılaşabilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

bağımlılaşabilmek nedir? bağımlılaşabilmek ne demek?
1. nsz, -e bağımlılaşma ihtimali veya imkânı bulunmak


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık