bağdaştırılma

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "bağdaştırılma" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."bağdaştırılma" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

bağdaştırılma nedir, bağdaştırılma ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

bağdaştırılma nedir? bağdaştırılma ne demek, bağdaştırılma eş anlamlısı, bağdaştırılma anlamı, bağdaştırılma açıklaması, bağdaştırılma ile ilgili bilgi, bağdaştırılma kelimesinin anlamı, bağdaştırılma hakkında bilgi, bağdaştırılma kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, bağdaştırılma sözcüğü ne anlama gelmektedir, bağdaştırılma kelimesinin eş anlamlısı, bağdaştırılma wikipedia, bağdaştırılma sözcüğünün eş anlamlıları...

bağdaştırılma nedir? bağdaştırılma ne demek?
1. isim bağdaştırılmak işi


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık