bağdaşmaz

📺 Tv Yayın Akışı için Aşağıdaki Görsele Tıklayın 📺

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "bağdaşmaz" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."bağdaşmaz" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

bağdaşmaz nedir, bağdaşmaz ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

bağdaşmaz nedir? bağdaşmaz ne demek, bağdaşmaz eş anlamlısı, bağdaşmaz anlamı, bağdaşmaz açıklaması, bağdaşmaz ile ilgili bilgi, bağdaşmaz kelimesinin anlamı, bağdaşmaz hakkında bilgi, bağdaşmaz kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, bağdaşmaz sözcüğü ne anlama gelmektedir, bağdaşmaz kelimesinin eş anlamlısı, bağdaşmaz wikipedia, bağdaşmaz sözcüğünün eş anlamlıları...

bağdaşmaz nedir? bağdaşmaz ne demek?
1. sıfat uyuşmaz, tutarsız

bağdaşmaz eş anlamlısı
tutarsız

bağdaşmaz kelimesi geçen yazılar

tüm-afrika işçi sendikaları federasyonu
biçimde bağlı olan aatuf, panafrika federasyonlardan birine üye olmakla dünya işçi sendikaları konfederasyonlarına üye olmayı bağdaşmaz sayıyordu.

kusursuz sorumluluk
ortada zarar verici bir davranış varken, failin kusuru olmadığı gerekçesiyle mağdurun zararının giderilmemesi hakkaniyet le bağdaşmaz.

metronom
metronomun sürekli olarak kullanılması, artistik bir icrayla bağdaşmaz. ama bu aletin eğitimdeki değeri büyüktür. category:metronomes

psikanaliz
bu korkunun davranışlar üzerindeki etkilerini yenmekte, ve birbiriyle bağdaşmaz gibi gözüken ilişkileri sürdürmekte yardımcı olmaya çalışır.

özür diliyorum
başlatılan konu suç değil ise suç olmayan bir konuyla ilgili zaten delil toplanması hukukun temel prensipleriyle bağdaşmaz" görüşüne yer verildi.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0

Tv Yayın Akışı  - Atv - Star Tv - Showtv - Fox- TV8- Trt 1- Tv100- Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport - Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - Canlı Tv izle tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık