ayancık

video izle
media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ayancık" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ayancık" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ayancık nedir, ayancık ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ayancık nedir? ayancık ne demek, ayancık eş anlamlısı, ayancık anlamı, ayancık açıklaması, ayancık ile ilgili bilgi, ayancık kelimesinin anlamı, ayancık hakkında bilgi, ayancık kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ayancık sözcüğü ne anlama gelmektedir, ayancık kelimesinin eş anlamlısı, ayancık wikipedia, ayancık sözcüğünün eş anlamlıları...

ayancık nedir? ayancık ne demek?
1. özel, isim sinop iline bağlı ilçelerden biri


ayancık kelimesi geçen yazılar

hatip, ayancık
hatip, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

hacıoğlu, ayancık
hacıoğlu, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

yenikonak, ayancık
yenikonak, resmi kayıtlardaki diğer adıyla otmanlı-bucak merkezi köyü, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. 117 haneden ve

gölköy, ayancık
gölköy, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

kuzköy, ayancık
kuz köy, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

belpınar, ayancık
belpınar, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

ağaçlı, ayancık
ağaçlı, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

maden, ayancık
maden, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

karapınar, ayancık
karapınar, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adı köyde bulunan meşhur bir pınardan alır. kültür

göldağı, ayancık
göldağı, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

fındıklı, ayancık
fındıklı, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

erikli, ayancık
erikli, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği hakkında bilgi yoktur. fakat köyün eski bir

erdemli, ayancık
erdemli, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

davutlu, ayancık
davutlu, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün tarihi çok eski yıllara dayanmaktadar. eskiler tarafından zindan

bakırlı, ayancık
bakırlı, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

bahçeli, ayancık
bahçeli, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

babaköy, ayancık
babaköy, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün adının nereden geldiği ve geçmişi hakkında bilgi yoktur.

babaçay, ayancık
babaçay, sinop ilinin ayancık ilçesine bağlı bir köy dür. tarihçe: köyün ilk öncelerdeki adı makastır. ayayncık ilçesindeki kereste

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük
Yukarı Çık