atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) nedir, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) nedir? atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) ne demek, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) eş anlamlısı, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) anlamı, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) açıklaması, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) ile ilgili bilgi, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) kelimesinin anlamı, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) hakkında bilgi, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) sözcüğü ne anlama gelmektedir, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) kelimesinin eş anlamlısı, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) wikipedia, atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) sözcüğünün eş anlamlıları...

atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak nedir? atla arpayı dövüştürmek (veya dalaştırmak) ne demek?)
1. fesat karıştırmak, arabozanlık etmek


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık