asperger sendromu

otizmli bireylerde görülen rahatsızlıklardan bir tanesi de asperger sendromu olarak kendini göstermektedir. asperger sendromu bulunan kişilerin bilinçlerinde ya da iletişimlerinde herhangi bir güçlük yaşamadıkları görülebilmektedir. ancak diğer kişilere nazaran daha farklı bir beyin yapısına sahiptirler. eğitimleri farklı olmakla beraber, gündelik hayatlarını tek başlarına sürdürmeleri imkansıza yakın olarak adlandırılmaktadır.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık