araya (veya aralarına) soğukluk girmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "araya (veya aralarına) soğukluk girmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."araya (veya aralarına) soğukluk girmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

araya (veya aralarına) soğukluk girmek nedir, araya (veya aralarına) soğukluk girmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

araya (veya aralarına) soğukluk girmek nedir? araya (veya aralarına) soğukluk girmek ne demek, araya (veya aralarına) soğukluk girmek eş anlamlısı, araya (veya aralarına) soğukluk girmek anlamı, araya (veya aralarına) soğukluk girmek açıklaması, araya (veya aralarına) soğukluk girmek ile ilgili bilgi, araya (veya aralarına) soğukluk girmek kelimesinin anlamı, araya (veya aralarına) soğukluk girmek hakkında bilgi, araya (veya aralarına) soğukluk girmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, araya (veya aralarına) soğukluk girmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, araya (veya aralarına) soğukluk girmek kelimesinin eş anlamlısı, araya (veya aralarına) soğukluk girmek wikipedia, araya (veya aralarına) soğukluk girmek sözcüğünün eş anlamlıları...

araya (veya aralarına soğukluk girmek nedir? araya (veya aralarına) soğukluk girmek ne demek?)
araya (veya aralarına) soğukluk girmek
kelime türü : belirtilmemiş
1. arada kırgınlık oluşmak

bu sayfayı paylaş :

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık