ahmaklaştırmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ahmaklaştırmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ahmaklaştırmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ahmaklaştırmak nedir, ahmaklaştırmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ahmaklaştırmak nedir? ahmaklaştırmak ne demek, ahmaklaştırmak eş anlamlısı, ahmaklaştırmak anlamı, ahmaklaştırmak açıklaması, ahmaklaştırmak ile ilgili bilgi, ahmaklaştırmak kelimesinin anlamı, ahmaklaştırmak hakkında bilgi, ahmaklaştırmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ahmaklaştırmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ahmaklaştırmak kelimesinin eş anlamlısı, ahmaklaştırmak wikipedia, ahmaklaştırmak sözcüğünün eş anlamlıları...

ahmaklaşmasını sağlamak, ahmaklaşmasına yol açmak.
köken
arapça türkçe

ahmaklaştırmak, bir kimseyi ahmaklaştırmak, onu aklı, zekâsı işlemez duruma getirmek, aptallaştırmak (ettirgen fiil).

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık