ahmaklaşma

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ahmaklaşma" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ahmaklaşma" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ahmaklaşma nedir, ahmaklaşma ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ahmaklaşma nedir? ahmaklaşma ne demek, ahmaklaşma eş anlamlısı, ahmaklaşma anlamı, ahmaklaşma açıklaması, ahmaklaşma ile ilgili bilgi, ahmaklaşma kelimesinin anlamı, ahmaklaşma hakkında bilgi, ahmaklaşma kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ahmaklaşma sözcüğü ne anlama gelmektedir, ahmaklaşma kelimesinin eş anlamlısı, ahmaklaşma wikipedia, ahmaklaşma sözcüğünün eş anlamlıları...

ahmak: aklını gerektiği gibi kullanmayan, bön, budala, aptal.

ahmakça: cümle içerisinde sıfat olarak kullanılır ise biraz akmak anlamına gelir. zarf olarak kullanılır ise ahmağa yakışır bir biçimde, aptalca anlamına gelir.

ahmaklaşma: isim olarak kullanılır. aptallaşma anlamına gelmektedir. örneğin bir kişinin ahmaklaşması ile ilgili cümle kurulduğunda, aptallaşma kelimesi yerine aynı anlama gelen ahmaklaşma kelimesi de kullanılabilir.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık