ağzının tadını bilmek

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzının tadını bilmek" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzının tadını bilmek" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzının tadını bilmek nedir, ağzının tadını bilmek ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzının tadını bilmek nedir? ağzının tadını bilmek ne demek, ağzının tadını bilmek eş anlamlısı, ağzının tadını bilmek anlamı, ağzının tadını bilmek açıklaması, ağzının tadını bilmek ile ilgili bilgi, ağzının tadını bilmek kelimesinin anlamı, ağzının tadını bilmek hakkında bilgi, ağzının tadını bilmek kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzının tadını bilmek sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzının tadını bilmek kelimesinin eş anlamlısı, ağzının tadını bilmek wikipedia, ağzının tadını bilmek sözcüğünün eş anlamlıları...

ağzının tadını bilmek nedir? ağzının tadını bilmek ne demek?
ağzının tadını bılmek (1)
kelime türü : , kelime köken:
1. güzel yemeklerden anlamak

2. her şeyin güzelini, iyisini bilmek, anlamak
"küçük bir ağız."
eş anlamlısı bulunamadı.
bulunamadı

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık