ağzının payını (veya ölçüsünü) almak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzının payını (veya ölçüsünü) almak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzının payını (veya ölçüsünü) almak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzının payını (veya ölçüsünü) almak nedir, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzının payını (veya ölçüsünü) almak nedir? ağzının payını (veya ölçüsünü) almak ne demek, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak eş anlamlısı, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak anlamı, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak açıklaması, ile ilgili bilgi, kelimesinin anlamı, hakkında bilgi, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak kelimesinin eş anlamlısı, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak wikipedia, ağzının payını (veya ölçüsünü) almak sözcüğünün eş anlamlıları...

verilen karşılıkla bir kimseye söylediğine veya yaptığına pişman olmak.

ağzının payını (ölçüsünü) almak anlamı nedir? verilen karşılıkla bir kimseye söylediğine veya yaptığına pişman olmak.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık