ağzının mührü ile

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzının mührü ile" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzının mührü ile" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzının mührü ile nedir, ağzının mührü ile ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzının mührü ile nedir? ağzının mührü ile ne demek, ağzının mührü ile eş anlamlısı, ağzının mührü ile anlamı, ağzının mührü ile açıklaması, ağzının mührü ile ile ilgili bilgi, ağzının mührü ile kelimesinin anlamı, ağzının mührü ile hakkında bilgi, ağzının mührü ile kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzının mührü ile sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzının mührü ile kelimesinin eş anlamlısı, ağzının mührü ile wikipedia, ağzının mührü ile sözcüğünün eş anlamlıları...

oruçlu olarak.

benzer:

ağzının perhizi yok
"ağzına geleni söyler" anlamında kullanılan bir söz.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık