ağzının içine baktırmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzının içine baktırmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzının içine baktırmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzının içine baktırmak nedir, ağzının içine baktırmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzının içine baktırmak nedir? ağzının içine baktırmak ne demek, ağzının içine baktırmak eş anlamlısı, ağzının içine baktırmak anlamı, ağzının içine baktırmak açıklaması, ağzının içine baktırmak ile ilgili bilgi, ağzının içine baktırmak kelimesinin anlamı, ağzının içine baktırmak hakkında bilgi, ağzının içine baktırmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzının içine baktırmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzının içine baktırmak kelimesinin eş anlamlısı, ağzının içine baktırmak wikipedia, ağzının içine baktırmak sözcüğünün eş anlamlıları...

akıcı, iyi ve güzel konuştuğu için kendini beğeniyle dinletmek.
"insanı ağzının içine baktırır, öyle bir konuşmacıdır o"
2.
başka kimseleri, verdiği güvenle, kendi sözleri doğrultusunda iş yapmaya inandırmış olmak.
"ağzının içine baktırır, o ne derse o olur"

eylem
ağzının içine baktırmak (üçüncü tekil şahıs geniş zaman çekimi ağzının içine baktırır)

[1] sözlerini seve seve ve dikkatli dinletmek

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık