ağzını kapamak (veya kilitlemek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzını kapamak (veya kilitlemek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzını kapamak (veya kilitlemek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzını kapamak (veya kilitlemek) nedir, ağzını kapamak (veya kilitlemek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzını kapamak (veya kilitlemek) nedir? ağzını kapamak (veya kilitlemek) ne demek, ağzını kapamak (veya kilitlemek) eş anlamlısı, ağzını kapamak (veya kilitlemek) anlamı, açıklaması, ile ilgili bilgi, ağzını kapamak (veya kilitlemek) kelimesinin anlamı, hakkında bilgi, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sözcüğü ne anlama gelmektedir, kelimesinin eş anlamlısı, ağzını kapamak (veya kilitlemek) wikipedia, ağzını kapamak (veya kilitlemek) sözcüğünün eş anlamlıları...

"ağzını kapamak" deyiminin anlamı nedir?
susmak.
çıkarının elden gideceğini düşünerek birinin konuşmasını önlemek.
"ağzını kapatamazsak konuşup bizi elâleme rezil edecek."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık