ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) nedir, ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) nedir? ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) ne demek, ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) eş anlamlısı, ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) anlamı, açıklaması, ile ilgili bilgi, kelimesinin anlamı, ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) hakkında bilgi, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, sözcüğü ne anlama gelmektedir, kelimesinin eş anlamlısı, wikipedia, ağzını burnunu dağıtmak (veya kırmak veya parçalamak) sözcüğünün eş anlamlıları...

eylem
ağzını burnunu dağıtmak (üçüncü tekil şahıs geniş zaman çekimi ağzını burnunu dağıtır)

[1] birinin yüzüne şiddetle tokat, yumruk indirmek

eylem
ağzını kapamak (üçüncü tekil şahıs geniş zaman çekimi ağzını kapar)

[1] kendisine çıkar sağlayarak bir kimseyi susturmak

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık