ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) nedir, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) nedir? ne demek, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) eş anlamlısı, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) anlamı, açıklaması, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) ile ilgili bilgi, kelimesinin anlamı, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) kelimesinin eş anlamlısı, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) wikipedia, ağzından lakırtı (veya laf) almak (veya çekmek) sözcüğünün eş anlamlıları...

1. kolay konuşma yeteneği olmak.

2. inandırıcı söz söyleme yeteneği olmak:
"çok şükür, ağzı laf yapandan çok, eli işe yatkın aydınlara muhtaç olduğumuzu anlar gibiyiz." - attila ilhan

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık