ağzı (veya ağzı dili) kurumak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı (veya ağzı dili) kurumak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı (veya ağzı dili) kurumak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı (veya ağzı dili) kurumak nedir, ağzı (veya ağzı dili) kurumak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı (veya ağzı dili) kurumak nedir? ağzı (veya ağzı dili) kurumak ne demek, ağzı (veya ağzı dili) kurumak eş anlamlısı, ağzı (veya ağzı dili) kurumak anlamı, ağzı (veya ağzı dili) kurumak açıklaması, ağzı (veya ağzı dili) kurumak ile ilgili bilgi, ağzı (veya ağzı dili) kurumak kelimesinin anlamı, ağzı (veya ağzı dili) kurumak hakkında bilgi, ağzı (veya ağzı dili) kurumak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı (veya ağzı dili) kurumak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı (veya ağzı dili) kurumak kelimesinin eş anlamlısı, ağzı (veya ağzı dili) kurumak wikipedia, ağzı (veya ağzı dili) kurumak sözcüğünün eş anlamlıları...

ağzı (veya ağzı dili kurumak nedir? ağzı (veya ağzı dili) kurumak ne demek?)
1. susuz kalmak
2. konuşamaz duruma gelmek
"küçük bir ağız."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık