ağzı süt kokmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı süt kokmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı süt kokmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı süt kokmak nedir, ağzı süt kokmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı süt kokmak nedir? ağzı süt kokmak ne demek, ağzı süt kokmak eş anlamlısı, ağzı süt kokmak anlamı, ağzı süt kokmak açıklaması, ağzı süt kokmak ile ilgili bilgi, ağzı süt kokmak kelimesinin anlamı, ağzı süt kokmak hakkında bilgi, ağzı süt kokmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı süt kokmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı süt kokmak kelimesinin eş anlamlısı, ağzı süt kokmak wikipedia, ağzı süt kokmak sözcüğünün eş anlamlıları...

➡ağzı süt kokmak deyiminin anlamı:çok genç, toy ve tecrübesiz olmak anlamında kullanılan bir deyimdir. bir iş ya da durum karşısında kişinin acemi olduğunu, bir şey bilmediğini, tecrübesiz olduğunu ifade etmek için kullanılan bir deyimdir.

eylem
ağzı süt kokmak (üçüncü tekil şahıs geniş zaman çekimi ağzı süt kokar)

[1]
çok genç ve toy olmak.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık