ağzı gevşeklik

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı gevşeklik" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı gevşeklik" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı gevşeklik nedir, ağzı gevşeklik ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı gevşeklik nedir? ağzı gevşeklik ne demek, ağzı gevşeklik eş anlamlısı, ağzı gevşeklik anlamı, ağzı gevşeklik açıklaması, ağzı gevşeklik ile ilgili bilgi, ağzı gevşeklik kelimesinin anlamı, ağzı gevşeklik hakkında bilgi, ağzı gevşeklik kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı gevşeklik sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı gevşeklik kelimesinin eş anlamlısı, ağzı gevşeklik wikipedia, ağzı gevşeklik sözcüğünün eş anlamlıları.

ad
ağzı gevşek (belirtme hâli ağzı gevşeği, çoğulu ağzı gevşekler)

[1]
sır tutmaz.

1. anlamı (eş anlamlısı):
"ağzı gevşek olma durumu"

özelliği / tipi / türü; "isim, (birleşik kelime)"

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık