ağzı açık kalmak

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı açık kalmak" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı açık kalmak" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı açık kalmak nedir, ağzı açık kalmak ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı açık kalmak nedir? ağzı açık kalmak ne demek, ağzı açık kalmak eş anlamlısı, ağzı açık kalmak anlamı, ağzı açık kalmak açıklaması, ağzı açık kalmak ile ilgili bilgi, ağzı açık kalmak kelimesinin anlamı, ağzı açık kalmak hakkında bilgi, ağzı açık kalmak kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı açık kalmak sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı açık kalmak kelimesinin eş anlamlısı, ağzı açık kalmak wikipedia, ağzı açık kalmak sözcüğünün eş anlamlıları...

ağzı açık kalmak nedir? ağzı açık kalmak ne demek?
anlam eklenecek

ağzı açık kalmak kelimesi geçen yazılar

aşağıaydere, hanak
posof yerlilerinin ağzı daha çok gürcücenin etkisindedir. yerliler islam dinin yeniliklere açık okuma-yazmaya önem veren bir topluluktur.

kosova türkleri
lehine ağır basması sebebiyle asimilasyona açık hâle gelebilmektedirler. erçen; yürürken yürürçen; mübarek mübareç, ilk ilç -priştine ağzı- vb.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık