ağzı açık ayran delisi (veya budalası)

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağzı açık ayran delisi (veya budalası)" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağzı açık ayran delisi (veya budalası)" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağzı açık ayran delisi (veya budalası) nedir, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağzı açık ayran delisi (veya budalası) nedir? ağzı açık ayran delisi (veya budalası) ne demek, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) eş anlamlısı, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) anlamı, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) açıklaması, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) ile ilgili bilgi, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) kelimesinin anlamı, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) hakkında bilgi, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) kelimesinin eş anlamlısı, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) wikipedia, ağzı açık ayran delisi (veya budalası) sözcüğünün eş anlamlıları...

ağzı açık ayran delisi (veya budalası nedir? ağzı açık ayran delisi (veya budalası) ne demek?)
1. yeni gördüğü her şeye şaşkınlıkla bakan
2. saf, bön
"kimi kez herkese doğal gelen bir şeye ağzı açık bakakalırdım." - a. ağaoğlu


    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık