ağza tat, boğaza feryat

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağza tat, boğaza feryat" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağza tat, boğaza feryat" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağza tat, boğaza feryat nedir, ağza tat, boğaza feryat ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağza tat, boğaza feryat nedir? ağza tat, boğaza feryat ne demek, ağza tat, boğaza feryat eş anlamlısı, ağza tat, boğaza feryat anlamı, ağza tat, boğaza feryat açıklaması, ağza tat, boğaza feryat ile ilgili bilgi, ağza tat, boğaza feryat kelimesinin anlamı, ağza tat, boğaza feryat hakkında bilgi, ağza tat, boğaza feryat kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağza tat, boğaza feryat sözcüğü ne anlama gelmektedir, ağza tat, boğaza feryat kelimesinin eş anlamlısı, ağza tat, boğaza feryat wikipedia, ağza tat, boğaza feryat sözcüğünün eş anlamlıları.

ağza tat, boğaza feryat nedir
miktarı çok az olan yiyecek anlamında kullanılan bir söz.

karın doyurmaya yetmeyen, miktarı pek az olan yiyecek.
"ağza tat, boğaza feryat bir yudum çikolatasını yedik çok şükür."
"bir şeyler yedik; ama ağza tat, boğaza feryat."
"bedava olunca; ağza tat, boğaza feryat. daha fazlasını parayla alacaksın."

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık