ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar nedir, ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar nedir? ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar ne demek, ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar eş anlamlısı, anlamı, açıklaması, ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar ile ilgili bilgi, kelimesinin anlamı, hakkında bilgi, kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar sözcüğü ne anlama gelmektedir, kelimesinin eş anlamlısı, wikipedia, ağustosta gölge kovan zemheride karnın ovar sözcüğünün eş anlamlıları.

"ağustosta gölge kovan, zemheride karnın ovar" atasözünün anlamı nedir? ağustos böceğiyle karınca masalında olduğu gibi vakit ve fırsat varken geleceğini sağlamaya çalışmayıp keyfe, zevke dalan, fırsat elden gittikten sonra aç ve perişan olur.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık