agulama

media sözlük (mediasozluk.com) olarak bu yazımızda "agulama" kelimesinin, atasözünün ve deyiminin sizlere kısa bir açıklamasını sunuyoruz."agulama" deyiminin kısaca anlamı, açıklaması, örnek cümleleri ve hikayesi hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

agulama nedir, agulama ne demek, kökeni, türk dil kurumu tdk türkçe deyimler sözlüğüne göre ne anlama gelir.

agulama nedir? agulama ne demek, agulama eş anlamlısı, agulama anlamı, agulama açıklaması, agulama ile ilgili bilgi, agulama kelimesinin anlamı, agulama hakkında bilgi, agulama kelimesinin ingilizce türkçe çevirisi ve tercümesi, agulama sözcüğü ne anlama gelmektedir, agulama kelimesinin eş anlamlısı, agulama wikipedia, agulama sözcüğünün eş anlamlıları...

ad
agulamak eylemi.

"bebek agulaması gibi bir ses duyduk"
agulama içeren sözcükler
agulama basamağı — bebeklerin, tek heceli sözleri yinelediği gelişim dönemi.

agulama dönemi çocuk gelişiminin önemli bir parçasıdır. bebekler 3-6 aylıkken agulamaya başlar. bebeğiniz önceleri ağlayarak iletişim kurarken artık a-a-a, o-o-o gibi seslerle iletişim kurmaya başlar. bebeğiniz 8 haftalıkken beyninin ön lobunda görülen aktiviteler sayesinde agular.

    Youtube Video Sonuçları

    Online Film İzle - HD Yerli Film Seyret, Online Türkçe Dublaj Altyazılı Yabancı Sinema İzle Full HD Tek Parça 720p Seyret


  • 0
  • 0
Media Sözlük - Format - Künye - İletişim - tv yayın akışı - dizi izle - Medya Sözlük - Freelancer - Freelancer Forum
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Mediasozluk.com | Türkiye'nin En Büyük Güncel İnteraktif Media Sözlüğü sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Yukarı Çık